Oferta pracy - pielęgniarka/pielęgniarz

Praca za granicą w sektorze medycznym

Pielęgniarka/pielęgniarz - Opiekun osób starszych

HealthThink public relations to agencja specjalistyczna działająca ściśle w branży medycznej (obsługa kompleksowych projektów healthcare, kampanii edukacyjnych i społecznych). Dla jednego z naszych klientów poszukujemy wykwalifikowanych pielęgniarek/pielęgniarzy do codziennej opieki pielęgniarskiej w domach pacjentów.

 Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • zapewnianie kompleksowej, profesjonalnej pielęgnacji i opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie,
  • całościowa pielęgnacja i profilaktyka, łącznie z medyczną pielęgnacją leczniczą oraz określonymi usługami (stały kontakt z lekarzem prowadzącym),
  • dojazd oraz opieka nad pacjentem w jego domu (zgodnie z ustalonymi dyżurami),
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • stały kontakt z rodziną pacjenta (doradztwo oraz instruktaż),
  • planowanie, wykonanie i ewaluacja procesów pielęgnacyjnych oraz fachowe dokumentowanie wykonywanych zabiegów,
  • pomoc przy realizacji zaleceń lekarskich, recept, środków pomocniczych,
  • aktualizacja wiedzy indywidualnej poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zapoznawanie się z prasą fachową,
  • wdrażanie nowych pracowników oraz osób uczących się.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: magister/licencjat pielęgniarstwa,
  • doświadczenie zawodowe w ambulatoryjnej opiece pielęgniarskiej,
  • dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • cierpliwość, empatia oraz życzliwe podejście do pacjentów,
  • umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z osobami starszymi,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat (praca pięć dni w tygodniu),
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy prawa pracy,
  • ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie, samochód służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV w języku polskim i niemieckim) na adres hr@healththink.pl.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”